ستاد اقامه نماز

 
 
اوقات شرعی
پیوندها
 
 
 
 

 
 
 
 
انتصاب دكتر احمد آذين بعنوان رياست دانشگاه آزاد اسلامي استان اصفهان و واحد اصفهان(خوراسگان)

به گزارش خبرنگار خبرگزاري آنا، در حكم دكتر فرهاد رهبر آمده است:

برادر گرامي جناب آقاي دكتر احمد آذين

با توجه به مراتب تعهد و سوابق اجرايي ارزنده جنابعالي به موجب اين حكم به عنوان «سرپرست دانشگاه آزاد اسلامي استان اصفهان و واحد اصفهان(خوراسگان)» منصوب مي‌شويد.

اميد است با رعايت تقواي الهي و بهره‌گيري شايسته از توانمندي‌هاي سرمايه‌هاي انساني دانشگاه، تمامي توان و كوشش خود را مصروف حفظ مصالح و شئونات و اموال دانشگاه نماييد.

رهبر در نامه اي از زحمات و تلاش هاي دكتر سيدمحمد اميري هم در دوران مسئوليت در دانشگاه آزاد اسلامي قدرداني كرد.

به گزارش آنا، احمد آذين داراي مدرك دكتري تخصصي علوم سياسي و عضو هيات علمي دانشگاه آزاد اسلامي بوده و دارنده بيش از 29 مقاله علمي و پژوهشي و isi است. وي پيش از اين عهده‌دار مسئوليت‌هايي همچون رياست دانشگاه آزاد اسلامي واحد دهاقان از سال 84 تا 93، معاونت آموزشي و دانشجويي دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهرضا از سال 81 تا 83، مدير گروه علوم سياسي دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهرضا از سال 81 تا 83، عضو كميته هيات نظارت و ارزيابي آموزش عالي استان اصفهان، مدير كميته علمي روش‌شناسي دروس معارف اسلامي، دبير هم‌انديشي استادان و نخبگان دانشگاه‌هاي آزاد اسلامي استان اصفهان از سال 85 تا كنون و دبير استاني هم انديشي دانشگاه‌هاي استان اصفهان از سال 94 تاكنون بوده است.

۱۳۹۸ جمعه ۲۲ آذر

 
 
 
تعداد بازدیدکنندگان امروز 26 تعداد بازدیدکنندگان دیروز 1402 تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 112502 تعداد کاربران بر خط 94 تعداد کاربران لاگین بر خط 1
Powered by DorsaPortal